Антикорупційний форум PDF Друк E-mail

13 грудня 2014 року відбувся перший у Вінниці антикорупційний семінар, організатором якого виступав Вінницький торговельно-економічний інститут

КТЕУ.

На семінар був запрошений  коуч-консультант  Мацюк В’ячеслав Володимирович, який виступив з лекцією про корупцію, її види та які можливі методи її подолання.

Наш університет на даному семінарі представляли: Цирульніков Володимир (3МО-14) та Торунов Олексій (1УБ-14).

Семінар проходив у кілька частин, розпочався він з лекції В’ячеслава Володимировича, далі було проведено практикум, де присутніх було розподілено по групам, усі отримали завдання навести приклад корупції того чи іншого виду та розповісти як з ним боротися, далі всі відправились на каву, завдяки практикуму та каві там всі познайомились ближче, після чого семінар продовжив Молдован Роман, він провів лекцію про доступ до публічної інформації що було досить цікаво, після чого учасників розподілили на групи і вони складали запит на публічну інформацію.

«Семінар видався дуже цікавим, були цікаві нові знайомства та почуто чимало нової цікавої інформації. Такі семінари дуже важливі на даному етапі розвитку нашої країни, адже з корупцією важко боротися, але вкрай необхідно,» - поділилися враженнями Олексій та Володимир.