ВНТУ перший на регіональному рівні PDF Друк E-mail

Інформаційним ресурсом Освіта.ua(myvin.com.ua)  складено та нещодавно оприлюднено регіональні рейтинги університетів України.

Серед ВНЗ області Вінницький національний технічний університет — перший. У регіоні ВНМУ — другий, ВНАУ — третій, ВДПУ — четвертий.

В основу Регіональних рейтингів університетів України покладені результати вищих навчальних закладів кожного регіону, що були отримані за результатами Консолідованого рейтингу ВНЗ України 2014 року.

Консолідований рейтинг підсумовує загальні рейтингові місця вишів за версією трьох найавторитетніших національних та міжнародних рейтингів, кожен з яких використовує різні критерії оцінювання діяльності університетів:

"Топ-200 Україна" Вінницький національний технічний університет тут має 30 місце.

"Scopus" ВНТУ тут посідає 49 місце.

"Вебометрикс" ВНТУ за цим рейтингом серед українських вишів посідає 24 місце.

У регіоні ВНМУ — другий, ВНАУ — третій, ВДПУ — четвертий.