Кмітливі та веселі першокурсники PDF Друк E-mail

Хоч на дворі зараз холодно і у стінах нашого ВНТУ проходить сесія, яка вижимає усі соки, як же без веселощів! 10 грудня у МПМ «Зоря» пройшов КВН першокурсників, який не обійшовся без участі команди нашого університету під назвою «Ва-банк».
Учасниками команди стали:
Свентух Олена 1МО
Бадя Юлія 1УБ
Подліпський Геннадій 3МО
Левченко Дмитро 3МО
Ходак Юлія
Чегринець Юлія
Курдибаха Вікторія (я не знаю їх групи ;) )
    Студенти ІнМ намагалися подарувати усім присутнім незабутні емоції, допомогти розвіятись та отримати кайф.
    Гра була насичена позитивними емоціями, сміхом та жартами. Не дивлячись на здорову конкуренцію між інститутами (хто ж не хоче виграти ;) ), гра здружила і об’єднала усіх в одну велику КВНівську сім’ю. Усі намагалися підтримати один одного, адже нерви «шалять» перед виступом.
    «Емоції, які переживаєш на сцені, граючи у КВН не порівняються ні з якими іншими. Цей шквал емоцій, вибух адреналіну, старанна підготовка, довге очікування і нерви, і ось - ти на сцені. Виходиш і для тебе існує лише ця мить, глядачі та страх не забути слова ;) Ти забуваєш про всі проблеми, комплекси і навіть про першу сесію у твоєму житті. Але більше за це мені подобається атмосфера «закулісся», коли усі готуються, бігають, переодягаються, панікують, намагаються довчити слова, утішають одне одного, домальовують плакати. На мою думку, КВН зближає людей та дає тобі зрозуміти що ти не один, і комусь потрібен.» - ділиться своїми враженнями учасниця команди, Свентух Олена.
    Особисто я отримала від цієї гри неймовірні емоції, які не передати словами. Адже коли стоїш на сцені і відчуваєш, що це – твоє , всередині все аж тремтить від радості. Дуже сподіваюсь, що цією ж командою ми будемо продовжувати грати і далі, адже попереду нас чекають ще більше нових вражень та перемог!

Автор статті: Бадя Юлія