Містер Шарм у ВНТУ PDF Друк E-mail
    Вважаєте, що конкурси краси для дівчат? А ось і ні! 4 грудня у актовій залі ВНТУ пройшов щорічний конкурс серед хлопців нашого університету - "Містер Шарм".
    Харизматичний і талановитий Чорний Вадим досить гідно представив ІнМ цього року. Його візитка відрязнялась неймовірною кумедністю та оригінальністю,а ніжний та чуттєвий номер на конкурсі талантів розчулив сердця глядачів. Підтримати Вадима прийшли друзі, одногрупники та колеги зі студради. Так що, коли ведучі згадували про Вадима, зал вибухав шаленими оплесками!

Серед інших інститутів також виявились достойні суперники і новим Містером став Владислав Шевченко з ІнБТЕГП. Вітаємо його!
Віце-містерами стали Сидорчук Юрій (ІнЕЕК) та Приймук Віталій (ІнЕЕЕМ).
Також варто відмітити Антона Баланенко, який отримав титул "Джентельмен ВНТУ" від новоствореного клубу "Джентельмен".
Всі учасники виступили дуже гідно і ми пишаємось, що вони навчаються саме у ВНТУ!
А Вадимом ми дуже пишаємось і бажаємо ніколи не втрачати свого шарму та йти по життю з позитивом!

Автор статті: Колган Вікторія