Випуск магістрів 2014 PDF Друк E-mail

30 листопада 2014 року  відбулась водночас радісна та сумна зустріч. Це був випуск наших магістрів.
    56 хлопців та дівчат здобули кваліфікацію магістра з менеджменту організацій і адміністрування, з менеджменту управління безпекою та з консолідованої інформації. КІ випускали вперше своїх студентів. Їх було 8. Крім українських студентів було 8 іноземців та  6 випускників заочної форми навчання.
    Гарними та теплими словами наших магістрів привітали: Директор Інституту, заступники, завідуючі кафедр та викладачі, в загальному – вже рідні та близькі люди.

Студенти – випускники за весь час навчання проявили себе не тільки у науковій роботі, а й показали які вони креативні, активні, творчі та запальні. Проявлялось це у всьому.
    За відмінні успіхи у навчанні, активну наукову та громадську роботу було віднесено до книги пошани  7 кращих студентів – випускників ІнМ, а 15 студентів наш інститут випустив з відзнакою. Це стипендіати, чемпіони, капітани, старости, члени Студентської Ради. Це найкращі. Це інститут Менеджменту!
    Ми пишаємося такими випускниками та бажаємо їм шаленої життєвої дороги. Даруйте радість оточуючим, творіть добро та досягайте мрій! Непохитно вірте у свої сили та у свій успіх. Нехай вас доросле життя приймає тепло та радісно. А ви в свою чергу не забувайте повертатись, розійшовшись у світ, до свого Вінницького Національного Технічного Університету! Тут вам завжди раді!

Автор: Чайка Юлія