18.11.10 Школа кадрового резерву PDF Друк E-mail

18 листопада 2010 року до Інституту менеджменту завітали представники Центру перепідготовки і підвищення кваліфікації керівних кадрів Вінницької області – директор Центру Пашиніна Тетяна Семенівна та вчений секретар Центру Лозовська Інна Євгеніївна.

Традиційно представники Центру запрошують студентів старших курсів нашого Інституту відвідати курси підвищення кваліфікації у сфері державного управління. Навчання проходить півроку та є безкоштовним. За цей час слухачі отримають додаткові необхідні знання у сфері управління, що надає їм можливість подальшого працевлаштування в органах державної влади.

Після закінчення навчання студенти отримують сертифікати державного зразку про проходження курсів Центру перепідготовки і підвищення кваліфікації керівних кадрів Вінницької області та отримують чудову можливість зарахування до кадрового резерву до Обласної державної адміністрації.