11.11.10 Інженерні змагання PDF Друк E-mail

11 листопада 2010 року у стінах Вінницького національного технічного університету відбулися інженерні змагання, які перенесли учасників та вболівальників у світ атракціонів. Справа у тому, що завдання цих змагань полягало у конструюванні макету «Американських гірок».

Безліч команд, безліч ідей – все це ми побачили на інженерних змаганнях «Експерт».

Слід подякувати організаторам цих змагань, ініціативним хлопцям та дівчатам. А ось і вони:

Бондар Олег, Погребна Юля, Титянчук Сергій, Жосан Тетяна, Леонова Ольга, Граняк Валерій, Дідук Роман, Поберезький Віталій.

Слід зазначити, що ці студенти-ентузіасти провели вже 2-ге подібне змагання і зупинятися на цьому вони не збираються. Наступним кроком, як нам повідомив Дідук Роман, буде вступ ВНТУ до Міжнародної організації BEST (Board of European Students of Technology). До речі, до цієї організації в Україні вступили університети лише трьох міст: Києва, Запоріжя та Львова. Надіємося, що список продовжить-таки Вінниця.

Побажаємо успіхів нашим інженерам. А далі фоторепортаж з місця події…

Група підтримки також не сумувала :

Відкриття "Американської гірки"