29.10.10 ВИПУСК МАГІСТРІВ НАУКОВОГО НАПРЯМКУ ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ 2010 – ГОРДІСТЬ ВСЬОГО УНІВЕРСИТЕТУ PDF Друк E-mail

Во істину цьогорічний випуск магістрів був особливим. Це пов’язано як із надзвичайно високим рівнем фахової підготовки магістрів, так і їх наполегливою працею на науковій ниві, долученням до громадської роботи інституту. До того всього, в колі магістрів панували дуже теплі родинні відносини, що й допомагали їм долати усі труднощі, інколи досить інтенсивного, магістранського життя. Серед магістрів різних інститутів гідне місце посідають магістри Інституту менеджменту: Желюк Наталія, Кліменко Тетяна, Кравчук Анна, Самігулліна Юлія, Станіславчук Олег, Мартьянов Максим. Усі без винятку наполегливо працювали у різних наукових напрямках, намагаючись примножувати славу нашого інституту.

Гордістю цьогорічного випуску магістрів є Желюк Наталія, яка рік тому виборола звання “Міс-наука ВНТУ” і стала помічницею ректора. Окрім цього Наталя демонструвала виключно відмінні успіхи у навчанні, активно займалась науковою роботою, розробляючи сучасні системи підтримки прийняття управлінських рішень, що базуються на достатньо складному математичному апараті.

Виключно на відмінно закінчила магістратуру і, відповідно, одержала диплом із відзнакою Кліменко Тетяна. Усі свої сили Тетяна віддавала навчанню, приймала участь у Всеукраїнській олімпіаді із банківського менеджменту, ввійшовши до топ-100 кращих студентів-економістів України, зайняла друге місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, приймала участь у міжнародній олімпіаді по управлінню банком  Banks Battle.

Виключно відмінні успіхи у навчанні показала та одержала диплом із відзнакою і Кравчук Анна. Разом із Кліменко Тетяною увійшла до сотні кращих студентів-економістів України за результатами олімпіадии з банківської справи, була фіналісткою Всеукраїнського чемпіонату по стратегічному менеджменту у складі команди інституту, приймала участь у міжнародній олімпіаді по управлінню банком Banks Battle, активно займалась науковою роботою, має статті у іноземних журналах написані англійською мовою. При цьому Анна була ще й профоргом потоку магістрантів 2009/2010 рр., сумлінно виконувала свої обов’язки, дбаючи про культурну та дозвільну складові життя магістрів.

Самігулліна Юлія також завершила навчання в магістратурі із “червоним” дипломом, проявила себе як сильний молодий науковець, приймаючи участь у багатьох науково-практичних конференціях різного рівня та маючи в своєму доробку біля п’ятнадцяти наукових праць, серед яких половина є статтями у фахових журналах з переліку ВАК України, посіла друге місце у регіональному конкурсі Новітній інтелект України.

Як перспективний молодий науковець заявив про себе і Станіславчук Олег. Олег, як і попередні магістранти одержав диплом із відзнакою, активно співпрацював із науковцями інституту в такому перспективному інноваційному напрямку досліджень як “інвестиційна стійкість”. Має в своєму активі десять наукових праць, в тому числі 5 статей у фахових виданнях, був учасником низки науково-практичних конференцій як регіонального, так і всеукраїнського рівня.

Як молодий вчений проявив себе і Мартьянов Максим. Маючи у своєму доробку близько двадцяти наукових праць, він ні на мить не зупиняється у своїй науковій діяльності, кожен раз намагаючись охопити все нові і нові горизонти. Максим проявив себе і як гарний організатор, адже протягом навчального року він був старостою магістрантів Інституту менеджменту. Свій вільний час він віддає роботі в громадських організаціях, прагнучи створити соціальне підгрунття для задоволення суспільних потреб.

Чотирьом магістрам, а саме Желюк Наталії, Самігулліній Юлії, Станіславчуку Олегу та Мартьянову Максиму були присуджені звання почесних магістрів цьогорічного випуску за їх наукові досягнення і занесено до “Почесної книги ІнМАД”.

Усі магістри і далі торуватимуть наукову стезю. Желюк Наталія та Самігулліна Юлія як аспіранти, займатимуться при цьому і педагогічною працею, а Станіславчук Олег, Кравчук Анна і Мартьянов Максим як здобувачі, використовуватимуть набуті знання у реальних умовах функціонування української економіки.

Як бачимо, всі без винятку шестеро магістрів гідно відстоювали честь Інституту менеджменту, примножуючи його здобутки, в першу чергу, у науковій, а також у інших сферах. Нам є ким пишатись, а у майбутніх поколінь наукових магістрів Інституту менеджменту є орієнтир для наслідування. Планка задана і вона є достатньо високою. Тож побажаємо тим, хто займе місця цих шістьох магістрів тримати її так само високо, а самим магістрам – успіхів у всіх їхніх починаннях.

Мартьянов Максим,

Магістр, староста потоку магістрів ІнМ 2009/2010 рр.