Переклад

Ukrainian Azerbaijani Chinese (Simplified) English Russian Spanish

ЛічильникЯндекс.Метрика

Погода

"Make Trash Great Again" PDF Друк E-mail
Саму таку назву мав проект, реалізовуваний польською організацією "Фундація Україна",  у якому взяли участь студенти ВНТУ.
Троє активних учасників команди Enactus VNTU, а саме Артем Кімпаєв (1КН-15б), Віталій Мочкодан (1КН-15б) та Катерина Подолянчук (МОф-15б), пройшли відбір на польсько-німецький молодіжний обмін у м. Вроцлав (Польща). 
 
 
Цей проект був направлений на отримання навичок та обмін досвідом у сфері екології, а саме сортування та переробки сміття. З 30 серпня до 8 вересня разом з десятьма еко-активістами із різних куточків України студенти ВНТУ відвідували тренінги та лекції пов'язані з повторним використанням ресурсів та охороною навколишнього середовища. 
 
 
 
 
Однією із головних подій проекту була організація фестивалю у Вроцлаві, приуроченому до дня незалежності України. Саме на цьому фестивалі було проведено майстер-клас з переробки макулатури. Багато жителів Вроцлава активно долучались до виготовлення нового паперу із використаного і створення та оздоблення власних листівок. Студенти-волонтери доклали багато зусиль для того, щоб саме цей фестиваль у Польщі пройшов успішно та цікаво для жителів міста. 
 
Також для учасників проекту було організовано багато тренінгів-випробувань на вулиці. Наприклад, спортивне орієнтування у місцевому лісопарку та спуск по канатній дорозі.  Саме такі заняття розвивали уміння працювати в команді. 
 
Три дні проекту студенти провели у гірському містечку Шклярська Поремба, де підкорили дві вершини, найвища з яких 1362м - гора Szrenica.
Участь у цьому проекті дала безліч теоретичних та практичних навичок у сфері екології. Проект дав можливість обміну досвідом з молоддю інших країн у галузі правильного сортування сміття, ефективного рециклінгу та захисту природи. Завдяки досвіду пройдених командних завдань учасники зрозуміли важливість уміння довіряти один одному, вчасно допомагати та працювати разом. Усі ці корисні навички студенти використають у створенні нових креативних проектів. Планується реалізація спільного проекту з польською організацією «Фундація Україна». 

 
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma