Про проект PDF Друк E-mail

Ідея Sife зародилася в США в 1975 р. як регіональний проект в техаськомуNational Leadership Institute. У 1984 р. всього 18 команд з Університетів США приймало участь у змаганнях SIFE, але вже через 10 років, протягом 1994-1995 академічного року число студентів, залучених в цей рух, склало більше 30000 і в змаганнях брало участь 171 команда. У 1994 р. рух Sife вийшов на міжнародний рівень: у змаганнях взяли участь Польська та Канадська команди. У 1995 році до руху приєдналися й середньоазіатські команди.

В кінці 1990-х в США налічувалося понад 700 ВУЗовських команд SIFE, а за межами США до міжнародних змагань Sife 2000 готувалися понад 150 команд з Бразилії, Польщі, Канади, Албанії, Мексики, Південної Кореї, Росії, Таджикистану, Казахстану, Киргизстану, Узбекистану та України.

В сезоні 2000/2001 SIFE оголосила новий формат змагань, який відповідав міжнародному росту програми. Регіональні чемпіони SIFE США зібрались на SIFE NationalExposition в Канзас-сіті, штат Міссурі, куди також запросили національних переможців SIFE з інших країн. Таким чином з'явився Всесвітній Кубок SIFE, який кожен рік проводиться в різних країнах світу.Так само до Міжнародних змагань Sife приєдналися в 2003 році Німеччина, в 2005 році Азербайджан.

На Культурному ярмарку в рамках Worldcup 2012 було представлено нову назву організації. Більше року фахівці з брендингу шукали оригінальне ім'я, яке характеризувало б цілі, ідеали організації, - і тепер організація стала називатися ENACTUS .

Enactus розшифровується як «Enterpreneurshipinaction»:

«ENtrepreneurial» (з англ. «підприємницький») - вміння бачити існуючі можливості і талант їх використовувати;

«ACtion» (з англ. «дія») - бажання діяти і доводити почате до кінця, навіть якщо результат не гарантовано;

«US»(з англ. «ми»)  - група людей, які пов'язані між собою певною загальної метою, що робить їх єдиним цілим.

Таким чином, Програма Enactus в новому неймінгу придбала більш зрозуміле значення для всіх тих, хто пов'язаний з діяльністю Програми.

Новим логотипом Програми став жовтий паперовий журавлик - класичний символ орігамі, знак щастя і миру.

На сьогоднішній деньEnactus охоплює понад 42,000 студентів з 1,500 університетів і є найбільшою студентською організацією у світі.

Працюючи в команді під керівництвом наставника-викладача, студентиEnactus використовують набуті в вузі знання для реалізації освітніх програм, направлених на навчання інших принципам ринкової економіки, навичкам особистого успіху та підприємництва, фінансовій грамотності, принципам збереження довкілля та діловій етиці.

Більше про EnactusUkraine

Більше про EnactusWorld