18.10.11 "ЩО? ДЕ? КОЛИ?" «КУБОК КУРАТОРА» PDF Печать E-mail

18 листопада у актовій залі ВНТУ відбувся турнір «ЩО?ДЕ?КОЛИ?» під назвою «КУБОК КУРАТОРА», на якому команди першого курсу із своїми кураторами виборювали право вважатися найерудованішої команди.

Із 35 команд команди інституту менеджменту зайняли місця у проміжку 10-17.

Наші першокурсники показали себе як начитаних та всесторонньо розвинутих студентів. Ми ними пишаємося! Надіємося, що тепер клуб «ЩО?ДЕ?КОЛИ?» поповниться новими командами.

А ось і переможці: команда екологів.

Це дві команди, що зайняли 2 та 3 місця відповідно:

А це усім відомий ведучий Теклюк Анатолій Іванович та улюблена актова зала клубу, наповнена шанувальниками і одночасно учасниками інтелектуальної гри «ЩО?ДЕ?КОЛИ?»

А на останок….найочікуваніші СОЛОДКІ ПОДАРУНКИ переможцям

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО КЛУБУ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ГРИ «ЩО?ДЕ?КОЛИ?», будете багато знати, відчуєте на собі що таке бути ерудованим та цікавим студентом! Пам’ятайте, починати ніколи не пізно!!!