«Жертви ініціативи» знову на сцені! PDF Друк E-mail

30 березня відбувся Кубок КВК між факультетами ВНТУ. Це був вечір сповнений позитиву, щирих посмішок та веселих конкурсів. Участь брали 3 команди:

1.      «І-Е-А-І-А-І-О» (ФІТКІ).

2.      "Жертви ініціативи" (ФМІБ)

3.       "Агенти 47"(ФКСА).

Учасники змагались у 4 конкурсах: вітальна візитка, де виявляли свою сумлінну підготовку та неабиякий  акторський талант, біатлон, у якому «вистрілювали» жартами на виліт, розминка з залом, у якій доводилось відповідати на непрості запитання глядачів, зам деканів та членів журі, а також імпровізаційний конкурс – «суфлер», де команди змушені були розіграти непідготовану ситуацію прямо на сцені, використовуючи підказки обраних членів журі.

Команда ФМІБ зайняла 2 місце у цій нелегкій боротьбі та виграла біатлон! Вітаємо нашу команду першокурсників, які гідно представляли наш рідний факультет:

·        Вікторію Богачук

·         Владислава Щербу

·         Сергія Шаталюка

·         Руслана Пархоменка

·         Олександра Анцупова

Бажаємо творчих злетів, позитиву та наснаги! Дякуємо усім, хто прийшов підтримати нашу команду.