Наші випускники PDF Друк E-mail

За весь період функціонування  Факультету менеджменту було зроблено 21 випуск спеціалістів, магістрів. Щорічно з дипломами з відзнакою отримують вищу освіту понад 20 бакалаврів, 15 спеціалістів і 20 магістрів.

Випускники спеціалітету і магістратури держбюджетної форми навчання 100% працевлаштовуються, про що свідчать наявні щорічні довідки про працевлаштування та реальне працевлаштування. З випускниками факультету та кафедри менеджменту та моделювання в економіці постійно підтримуються міцні зв’язки.

Наші випускники затребувані на підприємствах і установах Вінницького регіону. Практично не має жодної банківської установи в м. Вінниці, де б не працював випускник нашого факультету.

Частина випускників, закінчивши аспірантуру та захистивши кандидатські і докторські дисертації, працюють на факультеті менеджменту ВНТУ чи в інших вузах, зокрема:

Карачина Наталія Петрівна – д.е.н., професор, завкафедри менеджменту і моделювання в економіці Факультету менеджменту;

Матвійчук  Андрій Вікторович д.е.н., професор кафедри моделювання економічних ризиків Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана;

Козловський Сергій Володимирович – д.е.н., професор, завідувач кафедри адміністративного менеджменту Вінницького національного аграрного університету;

Ткачук Людмила Миколаївна – к.е.н., доцент, заступник декана з навчально-методичної роботи Факультету менеджменту Вінницького національного технічного університету.

Сметанюк Олена Анатоліївна – к.е.н., доцент кафедри менеджменту і моделювання в економіці Факультету менеджменту Вінницького національного технічного університету та багато інших.

Чимало студентів-випускників Факультету менеджменту і кафедри менеджменту та моделювання в економіці працюють у виконавчих гілках влади, в іноземних фірмах чи представництвах цих фірм в Україні, в банківських установах, відкрили та успішно розвивають власний  бізнес, зокрема:

Гижко Ліда Вінницьке регіональне відділення Фонду держмайна.

Царук Олеся завідувач відділу стратегічного бюджетного планування Обласної держадміністрації.

Мартьянов Максимпрацівник відділу стратегічного бюджетного планування Обласної держадміністрації;

Мороз Андрій – старший консультант Комітету Верховної ради України з банківської справи;

Атаманюк Олена завідувач відділу роботи з юридичними клієнтами Фідобанку;

Філонова Ольга провідний інспектор страхової компанії «Оранта»;

Решетнік Олена, Ковальчук Дмитро провідні менеджери Вінницького олійно-жирового комбінату;

Дмитрієв Сергій керівник відділу розвитку бізнесу компанії «Монсанто-Україна», м. Київ;

Чуйковський Віктор завідувач відділом маркетингу компанії «Проктор енд гембел» м. Одеса;

Коваль Таісія фінансовий директор фармацевтичної компанії Аbbot;

Головань Андрій – діамантова компанія «Діамант» спільно з Бельгією.

Магістр  Кавуненко Оля проходить успішно стажування в компанії з IT-технологій у відділі айчар.

Магістр Зайкова Вікторія проходить стажування в компанії Філіп Моріс.