Керівництво факультету та його структурна організація PDF Друк E-mail

Декан факультету - Небава Микола Іванович
Кандидат економічних наук, професор кафедри ЕПВМ,
Відмінник освіти України.

Заступник декана з навчально-методичної роботи
Ткачук Людмила Миколаївна
Кандидат економічних наук, доцент
(кімн. 2421 б, Тел. 59-85-86)

Заступник декана з наукової роботи
та міжнародного співробітництва
Азарова Анжеліка Олексіївна
Кандидат технічних наук, професор,
професор Міжнародної кадрової академії
(к. 2101, Тел. 59-82-94)

Заступник декана з навчально-виховної роботи
Рибко Наталія Вікторівна
(к. 2403, тел. 59-83-04)

Заступник декана з безпеки життєдіяльності  - Бєлан Михайло Михайлович

Старший інспектор ІДЦ факультету  Лобанова Галина Миколаівна.
Диспетчер – Живун Жанна Степанівна.
Секретар-друкарка – Александрова Ірина Володимирівна.
Секретар-друкарка – Ляшенко Аліна Олегівна.
Тел. (8-0432) 59-83-65
................................................................................................

Деканат ФМІБ - к. 2315, Тел. (8-0432) 59-83-65.

Кафедра менеджменту, маркетингу та економіки (ММЕ) – корпус 2, к. 2414, тел. 59-82-88. Завідувач кафедри – доктор економічних наук, професор Мороз Олег Васильович.

Кафедра економіки підприємства та виробничого менеджменту (ЕПВМ) – корпус 2, к. 2404, тел.59-83-33. Завідувач кафедри – кандидат економічних наук, професор Лесько Олександр Йосипович

Кафедра підприємництва і фінансової діяльності (ПФД) – корпус 2, к. 2104 , тел. 59-82-65. Завідувач кафедри – доктор економічних наук, професор Мороз Олена Омелянівна

Кафедра фінансів та інноваційного менеджменту  – корпус 2, к. 2222, тел. 59-80-53. Завідувач кафедри – доктор економічних наук, професор Зянько Віталій Володимирович.

Кафедра менеджменту та безпеки інформаційних систем (МБІС) – к. 2101, тел. 59-82-94. Завідувач кафедри – доктор технічних наук, професор Роїк Олександр Митрофанович.

Кафедра суспільно-політичних наук (СПН) – корпус 4, к. 4422, тел. 59-82-76.
Завідувач кафедри – доктор політичних наук, професор Корнієнко Валерій Олександрович.

Міжінститутський комп'ютерний центр (МКЦ) – корпус ГНК, к. тел. 59-84-82. Начальник комп'ютерного центру – старший викладач Коренний Анатолій Андрійович.

На ФМІБ як його структурні підрозділи створені і функціонують з правом дорадчого голосу:

Вчена Рада факультету у складі 21 особи;
Навчально-методична комісія - 5 осіб;
Студентські ради на кожному курсі з числа старост академічних груп.

Як підрозділи наукового профілю на  факультеті створено:

Відділення з проблем менеджменту і економічного розвитку регіону;
Консультаційний пункт з проблем розвитку ринкових відносин та приватизації;
Студентські наукові товариства при кафедрах;
Філії випускових кафедр на базових підприємствах.

Основними науково-технічними базами практичної і науково-дослідної роботи студентів є Вінницьке науково-виробниче об'єднання “Діамант”, Промислова група „КМТ”, Вінницьке обласне управління державного майна, Управління економіки Обласної державної адміністрації, Обласне відділення статистики, Вінницьке регіональне управління НБУ, Банк Південний, Приватбанк, Ощадбанк, Украгазбанк, а також наукові праці вітчизняних і зарубіжних вчених, наукові періодичні видання, матеріали наукових конференцій тощо.

Як структурні підрозділи навчально-методичного профілю на факультеті функціонують:

науково-методичний семінар на кожній кафедрі;
педагогічний семінар молодих викладачів;
семінар старост академічних груп з проблем студентського самоуправління у навчально-виховному процесі у вищій школі.

В організації підготовки спеціалістів на ФМ беруть участь також такі структурні підрозділи Вінницького національного технічного університету:

Центр гуманітарно-педагогічних проблем.
Інститут прогресивних освітніх технологій.
Інститут магістратури, аспірантури і докторантури.
Центр організаційного та методичного забезпечення навчання.
Центр інтеграції навчання з виробництвом.
Науково-дослідна частина.
Патентний відділ.

Вищевказане дозволяє готувати бакалаврів, спеціалістів, магістрів з поглибленими теоретичними та спеціальними знаннями, які будуть володіти методами і засобами наукових досліджень, уміти самостійно на високому рівні вести менеджерську, наукову та педагогічну роботу.