Волелюбні Нащадки Тараса - Українця PDF Друк E-mail
9 березня - це не лише весняний черговий день, а й річниця дня народження нашого великого Кобзаря. А Тарас Шевченко - це не просто поет, а справжній патріот України, її словесна сила.

Тому 9 березня ми, студенти факультету менеджменту та інформаційної безпеки, присвятили пам'яті цього величного поета та взяли участь у конкурсі. Наша команда містила 5 учасників (Тітова Катерина, Тямушева Вікторія, Воронюк Катерина, Борівська Наталія - МОз-15б та Мартинюк Святослав - МОв-15б), а завданням було:
- з 14.15 по 15.30 зняти відео біля пам'ятника Т.Г.Шевченка, на якому учасники команди розповідають вірші відомого поета;
- придумати назву (наша назва була не менш патріотичною: "Волелюбні Нащадки Тараса Українця");
- до 15.30 завантажити зняте відіо на ютуб ( https://youtu.be/MMW4PZtiE-s );
- о 16.00 прибути на 2 частину турніру, де відбувалась демонстрація картинок на проекторі, які ми повинні були цитувати тематичним віршом Тараса Шевченка.

Загалом дійство було наповнене почуттям національної гордості. А героїню вірша, знятого нами на відео, можна назвати протатипом нашої молодої держави. Протягом 4 годин нашої пригоди ми отримали чимало позитивних емоцій та 2 місце серед п'яти команд-суперниць. Жюрі нагородили нас призовим місцем, а організатори - тортиком.

Одне побажання залишилося після конкурсу: аби частіше такі корисні та навчальні заходи проходили в такому дусі. "ВНТУ" дякує за підкреслення почуття любові до Батьківщини та її великого сина - Т.Г.Шевченка.